Ettevõttest

Oleme spetsialiseerunud lao-ja büroopindade haldamisele, arendamisele ja üürileandmisele aadressil Punane tn. 42.

Kinnisvara väärtustab oluliselt tema asukoht, mis määrab kinnisvara ümbritseva keskkonna. Väärtustame eelkõige oma asukohta liiklustrassi ääres ning piisavat hulka parkimiskohti territooriumil nii üürnikele kui ka nende klientidele. Territooriumil asub valvega parkla. Aiaga piiratud kinnistu on turvafirma valve all. Territooriumil on oma telefoni keskjaam ja interneti püsiühendus. Lao-ja büroopinnad saab üürile võtta otse omanikult.

Tagamaks klientidele meelepärase töökeskkonna olemasolu, arendame ja täiustame pidevalt hoonetes paiknevaid side,- ventilatsiooni- jm. tehnilisi süsteeme. Samas pakume klientidele paindlikke lahendusi võimaldavat ruumide paigutust. Tegeleme büroo- ja laopindade tarbimisväärtuse tõstmisega ja seega nende efektiivsema majandamisega, et tagada hoonete normaalne korrashoid.

AS ABT on kantud 4. juunil 1996. a. äriregistrisse. 6. jaanuaril 1998. a. väljastas Riigi Patendiamet AS-ile ABT taotletud kaubamärgitunnistuse, mis tähendab registreeringut Eesti Vabariigi riiklikus kauba- ja teenindusmärkide registris ja kaubamärgivaldaja ainuõigust registreeritud kaubamärgile.

AS ABT kuulub ka alates 1. jaanuarist 1954 Eesti Kaubandus-Töötustuskoja liikmete hulka.